Маркетингові програми

Пріоритетним напрямком розвитку компанії є розширення ринку збуту готової продукції за рахунок залучення нових партнерів з реалізації серійних виробів і просування продуктів власної торгової марки. Ми пропонуємо вигідні умови підприємствам, організаціям і приватним особам, які бажають представляти інтереси ЗНУ «Універсал» на ринку України та за кордоном. Наші спеціальні дилерські пропозиції поширюються на весь асортимент продукції в масштабах серійного виробництва, а також на повний спектр робіт та послуг.

Маркетингові програми, що проводяться підприємством, передбачають індивідуальний та системний підхід в оформленні офіційних відносин з кожним суб’єктом, готовим представляти інтереси нашого підприємства, а також забезпечують максимально лояльні та вигідні пропозиції в сфері спільної реалізації, ефективної реклами та підтримки.

! Неважливо, чи Ви вже готові до співпраці або просто хочете дізнатися більше про дилерські та маркетингові пропозиції — надішліть нам запит й ми з задоволенням відповімо.

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Тема

Повідомлення

captcha

Постачання запасних частин


Для наших клієнтів у нас завжди є оригінальні запасні деталі, перевірені запчастини, вузли та елементи для обладнання та установок.

Ми налаштовані на діалог


У нашій компанії кожен співробітник налаштований на діалог, адже робота пліч-о-пліч та довірчі відносини з клієнтом — запорука спільного успіху.