Виробничі можливості

Керуючись принципом «Завжди краще рішення» — ми пропонуємо клієнтам найповніший комплекс послуг та можливостей, які тільки можна очікувати від виробника найвищого рівня.

Завдяки розгалуженим партнерським відносинам, тактиці вузлового виробництва, впровадженню власних конструкторських рішень ми можемо запропонувати закінчений цикл реалізації будь-якого технічного завдання як в межах серійного виробництва типових виробів так і при одиничному виробництві спеціалізованих механізмів і машин (нестандартне виробництво).

Заготівля, лазерна різка, згинання, термічна обробка, фарбування, синтетичне покриття, цинкування, шліфування, свердління, зварювання — далеко не повний перелік робіт, що виконуються на підприємстві. Компанія пропонує можливість складування, логістики та доставки готової продукції або окремих елементів кінцевому споживачу в будь-який куточок України, Західної та Східної Європи.

Обираючи Завод «Універсал» в якості партнера, Ви можете розраховувати на професійний та комплексний підхід, кваліфіковані консультації та поради фахівців. Довіряючи нам, Ви захищаєте себе від виробничих ризиків і зайвих інвестицій.