Інформація для відвідувача

ЗНУ Універсал регулярно перевіряє і оновлює інформацію на своєму сайті. Незважаючи на це, можливо, певна інформація на даний момент вже застаріла. ЗНУ Універсал не несе відповідальності і не дає гарантій, що розміщена на сайті інформація завжди є оновленою, правильної та / або повною.
Вищезазначене також стосується всіх інших веб-сайтів, перехід на які може бути здійснений через гіперпосилання. ЗНУ Універсал не несе відповідальності за зміст тих веб-сайтів, які подібним чином пов’язані з веб-сайтом ЗНУ Універсал. Крім того, ЗНУ Універсал не несе відповідальності за той зміст, який створюється користувачами веб-сайту (наприклад, відгуки про продукцію).

Деякі відомості та пропозиції надаються нашими партнерами незалежним чином. Звертаємо Вашу увагу на те, що до таких послуг і пропозицій застосовуються умови та положення, встановлені нашими партнерами; наявність посилань на їх веб-сайти жодним чином не надає рекомендацій або гарантій з боку ЗНУ Універсал. ЗНУ Універсал не несе відповідальності за розміщений на таких сайтах зміст; дані провайдери послуг не є уповноваженими агентами ЗНУ Універсал.

ЗНУ Універсал також зберігає за собою право вносити зміни або поправки в розміщену інформацію.

Зміст і структура веб-сайту ЗНУ Універсал захищені авторськими правами. Будь-яке відтворення інформації або даних, зокрема, використання текстів, частин текстів чи зображень може здійснюватися тільки з попереднього дозволу ТОВ ЗНУ Універсал.