Наша історія — наш досвід

 


2012

Початок серійного випуску подрібнювача відходів деревини в тирсу. Вдосконалений комбінований барабан дозволяє з легкістю отримувати тріску і тирсу з будь-яких порід деревини.

докладніше

 


2011

Підприємство розробляє і випускає серію обладнання для новоспорудженого заводу гарячого цинкування. Серед новинок виробництва — вертикальний рівневий конвеєр, що дозволяє в автоматичному режимі транспортувати вантажі між поверхами.

докладніше

 

Розробка і початок серійного виробництва напівавтоматичної лінії для виробництва європіддонів. Лінія розроблена за модульним принципом, що дозволяє з легкістю управляти виробництвом.

докладніше

 


2010

Підприємство відзначено знаком «Золотий Ягуар» за успішне ведення бізнесу в сфері виробництва несерійного обладнання. Нагороду вручає президент асоціації виробників Україні — Калінін Віктор Миколайович.

 

Фахівці заводу обладнали «під ключ» деревообробний комплекс в Закарпатській області. Даний проект був повністю реалізований за принципом «модульності» — кожен пристрій може бути доповнено для збільшення функціональності або він може використовуватися самостійно. Даний принцип дозволяє динамічно змінювати масштаби виробництва на деревообробному підприємстві.

докладніше

 

Проектування, розробка і виробництво спеціалізованого обладнання для першої в Україну сірникової фабрики. У стислі терміни фахівці підприємства випустили, налагодили і запустили більше 12 одиниць обладнання та 10 одиниць металоконструкцій.

докладніше

 


2009

Підприємство отримує великий підряд від одного з операторів мобільного зв’язку на серійне виготовлення уніфікованих контейнерів для обладнання базових станцій. Протягом 8 місяців фахівці компанії проводять монтаж конструкцій по всій Україні.

докладніше

 

Оновлене підприємство випускає перший серійний зразок преса для виробництва паливних брикетів. Висока популярність устаткування дозволяє завантажити виробництво на декілька місяців.

докладніше

 

Зміна форми власності компанії. ДП «Універсал» отримує офіційну назву ТОВ «Житомирський завод нестандартного устаткування» Універсал «. Разом з назвою підприємство змінює логотип та юридичну адресу.

 


2008

Підприємство приєднується до Національного проекту з розробки обладнання для виробництва альтернативних джерел енергії. Результатом кропіткої роботи стає зразок першого в Україні преса для паливних брикетів з органічної сировини.

 

На замовлення найбільшого автосалону країни ДП «Універсал» випускає електронну систему зберігання ключів, що не має аналогів в Україні. Інноваційний підхід отримує високі оцінки замовника та експертів.

докладніше

 


2007

ДП «Універсал» стає офіційним представником компанії AL-KO Kober на території Україні. Якісні німецькі комплектуючі стають доступними вітчизняним виробникам. На базі компанії створено підрозділ «Торговий дім AL-KO», що займається поставками причіпної техніки і запчастин.

докладніше

 


2006

Реструктуризація підприємства та запуск нової виробничої площадки. Наші клієнти отримують зручний вантажний під’їзд та складські приміщення, які охороняються. З цього моменту ДП починає надавати послуги складування та відповідального зберігання готової продукції.

 


2005-2002

Початок співпраці з німецьким виробником комплектуючих для причепів, компанією AL-KO Kober. Нові можливості сприятливо відбилися на модельному ряді причепів, що серійно виробляються на підприємстві. Фахівці компанії переглянули дизайн та спорядження причіпної техніки, провели ряд удосконалень та модернізацій, почали використовувати комплектуючі AL-KO в серійному виробництві.

 

Початок поставок серійної продукції в країни Західної Європи: Німеччину та Польщу. Трохи пізніше ДП укладає ряд контрактів підряду з латвійськими, естонськими, болгарськими та австрійськими виробниками.

 


2001-2000

Підприємство вступає в ряди членів-виробників Торгово-промислової палати України та починає експорт продукції в ближнє зарубіжжя: Росію і Білорусію.

 

ДП отримує почесний титул «Виробник року» та залишає позаду великі підприємства та компанії. Фахівці підприємства не зупиняються на досягнутому та освоюють нові сегменти ринку, наприклад, виробництво вантажних підйомників і стрічкових пилорам.

 


1999-1995

Великий попит на продукцію підприємства змушують керівництво розширювати виробничі потужності та задіяти ресурси сторонніх компаній. Таким чином ДП починає розвивати внутрішній субконтрактінг.

 

Достатній людський і кадровий ресурс дозволяє відкрити на базі ДП повноцінне конструкторське бюро, що служить основним фактором у розвитку перспективного виробництва складного нестандартного й спеціального обладнання.

 

Поряд з металоконструкціями підприємство починає виробництво нескладних пристроїв та механізмів, наприклад, верстатів для згинання труб, в’язання сітки, виробництва тротуарної плитки. На підприємство приходять нові кваліфіковані кадри.

 

ДП «Універсал» — перша в регіоні компанія, яка започаткувала власне виробництво автомобільних причепів. Продукція швидко отримує популярність та за кілька місяців інформація про підприємство поширюється по всій країні.

 

Економічна ситуація в країні налагоджується. ДП, успішно подолавши труднощі, починає випуск простих, але популярних на той момент виробів: мангалів, санчат, броньованих дверей, сходів і т.п.

 


1994

«ЗІЛ» відмовляється від послуг ДП і остаточно розриває економічні відносини. Підприємство переживає важкі часи, частина співробітників залишає ДП, а ті, які залишилися, намагаються розвивати власне виробництво.

 


1993

Реєстрація Дочірнього Підприємства «Універсал». Невеликий колектив з великими амбіціями та серйозними намірами продовжує випускати найпростіші деталі для концерну «ЗІЛ».

 

Прийнято рішення про початок процедури банкрутства заводу. Кілька співробітників колись найбільшого в регіоні підприємства викуповують невеликий цех на території заводу.

 

Управління приймає рішення про тимчасове призупинення діяльності заводу у зв’язку з серйозними економічними труднощами.

 


1992

Завод виробляє продукцію для концерну «ЗІЛ-Україна».

 


1991

Закінчення будівництва та введення в експлуатацію Житомирського заводу паливної апаратури.